Kaip mus rasti?

Apie mus

Šilumos siurbliai – pagrindinė mūsų veiklos sritis. Esame šios srities profesionalai. Stengiamės keliauti kartu su šildymo sistemų technologijų naujovėmis ir savo klientams pasiūlyti tik kokybiškus įrenginius. Prieš keletą metų dauguma rinkosi kietojo kuro katilines, o dabar dėl padidintos rizikos ir poveikio aplinkai, tai mažiausiai populiarus sprendimas, kurį pakeitė modernesnė ir saugesnė alternatyva.

Bendradarbiaujame tik su patikimiausių ir žinomiausių gamintojų atstovais. Šilumos siurbliai sprendžia dvi pagrindines klientų problemas: mažesnės šildymo kainos ir nereikalauja jokio fizinio darbo juos naudojant. Džiaugiamės galėdami pritaikyti bene kiekvienoje situacijoje tinkančią šildymo sistemą, kuri gali funkcionuoti kartu su sena katiline arba veikti kaip pagrindinis šildymo šaltinis naujai statomame name.

Investicija į oras vanduo sistemą, atsiperka dėl aukšto efektyvumo, kuris gali sumažinti šildymo kaštus iki 70%. Kiek kainuoja atskirų gamintojų šilumos siurbliai oras vanduo galite rasti mūsų internetinėje parduotuvėje arba susiekdami su mūsų konsultantu. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad tai šildymo sistema, kurios, dauguma atveju, patys nesusimontuosite.

Patyrę, kvalifikuoti meistrai, dirbantys daugelį metų, ne tik pajungs ir paleis naują namų klimato sistemą, bet ir pakonsultuos dėl įrenginio valdymo, kad šilumos siurblys oras-vanduo veiktų tokiu efektyvumu, kurį numatė gamintojas.

 

Parašykite

  KONTAKTAI

  Individualius pasiūlymus kartu su įrangos ir montavimo darbais bei medžiagomis Jums atsiųsime eleltroniniu paštu.

  Užsakius šilumos siurblį mūsų parduotuvėje, pristatymas Jums nieko nekainuos.

  Visą įrangą taip pat parduodame lizingu.

  Produktų pardavimai

  Telefonas: +370 (623) 88 009
  El. Paštas: info@manoklimatas.lt

  Techninis skyrius

  Telefonas: +370 (613) 13 730
  El. Paštas: info@manoklimatas.lt

   

  Jeigu turite papildomų klausimų arba norite bendradarbiauti, susisiekite su mumis užpildę formą, paspaudę ant susirašinėjimo dešinėje arba paskambinę mūsų konsultantui.