Montavimo paslaugos

Kondicionierių montavimas

Mūsų įmonė siūlo Jums tik kokybiškus ir patikimus kondicionierius. Tačiau svarbu ne tik įsigyti gerą klimato įrangą, bet ir ją profesionaliai įrengti. Tam būtina tiksliai numatyti galingumą, išsirinkti montavimo vietą ir kokybiškai sumontuoti techniką. Laikantis apskaičiavimo ir montavimo technologijos kondicionavimo sistema veiks patikimai ir ilgą laiką suteikdama jums džiaugsmą ir jaukumą.


Klimato ir ventiliacijos sistemų montavimo specialistai atliks šiuos darbus:

  • išanalizuoti kondicionavimo ir ventiliacijos objekto parametrus,
  • parinkti įrangą individualiai kiekvienai patalpai su eskiziniu projektavimu;
  • sumontuoti inžinierinius tinklus, pritvirtinti ant gembių;
  • atlikti derinimo ir paleidimo darbus;
  • užtikrinti kokybišką aptarnavimą ir remontą.

Garantijos sąlygos:

Mūsų specialistai atliks kondicionierių montavimą atsižvelgiant į pastato fasado ypatumus, dydžius, patalpų išplanavimo niuansus ir į užsakovo pageidavimus. Parinksime kondicionieriaus modelį ir kokybiškai sumontuosime siekdami suteikti priimtiną temperatūrą bet kokioje patalpoje: nuo buto ar biuro iki specifinių, labai didelių patalpų, kur renkasi daug žmonių.

Vykdydami savo veiklą mes laikomės aukščiausių kokybės standartų ir maksimalios naudos kiekvienam principo. Klimato įrangą, taip pat ventiliacijos sistemų sujungimo ir montavimo sudedamąsias dalis į įmonę pristato pasaulyje pirmaujantys gamintojai. Suteikiame 5 metų garantiją kondicionieriams ir sudedamosioms dalims ir atliekame kondicionierių bei kitos klimato įrangos montavimo procesų, paleidimo ir derinimo technologinę kontrolę.

Bendradarbiaudami su mumis Jūs gaunate ne tik kokybišką techniką, bet ir profesionalų montavimą, operatyvų garantinį aptarnavimą ir nemokamas specialistų konsultacijas.

Įrangą montuojame pagal specifikacijas ir kriterijus, naudodami tik profesionalius įrankius ir patikimas eksploatacines medžiagas.

Kreipdamiesi į mūsų įmonę Jūs gaunate garantiją dėl mūsų siūlomos įrangos kokybės, patikimumo ir ilgaamžiškumo

Garantija netaikoma šiais atvejais:

Kai jau esate apsisprendę dėl perkamo kondicionieriaus markės ir pasirinkote jums patogų kondicionieriaus montavimo laiką, drąsiai galite atlikti užsakymą. Kondicionieriaus montavimo dieną atvyks mūsų montavimo brigada su įrankiais ir eksploatacinėmis medžiagomis ir pradės darbus. Kai visi darbai atlikti iki rakto, įranga tikrinama, užsakovas priima darbą ir tik tada sumoka už montavimą.

Standartinis kondicionieriaus montavimas visoje Lietuvoje gali būti atliktas vienu etapu arba dviem etapais. Daugeliu atveju montavimas vienu etapu atliekamas bute su baigtine apdaila ir reiškia komunikacijų montavimą tarp vidinių ir išorinių blokų, ant sienos. Montavimas dviem etapais reiškia du montavimo brigados išvykimus ir dažniausiai yra atliekamas patalpos remonto etape. Pirmą kartą montavimo brigada montuoja išorinį bloką, sienoje daro griovelius ir tiesia komunikacijas. Antrą kartą montuotojai atvyksta užbaigus remontą patalpoje ir montuoja vidinį kondicionieriaus bloką.

Montavimo pradžios laikas derinamas su užsakovu, montavimas trunka apie 4 valandas. Pradedant montavimą būtina užtikrinti, kad prie lango, iš kurio bus atliekamas išorinis montavimas, būtų galima lengvai prieiti, ir jis galės būti visiškai atidarytas; reikalingas laisvas priėjimas prie sienos zonos, ant kurios bus vidinis blokas ir dekoratyvinės dėžutės su komunikacijomis ir maitinimo kabeliu.

Gauti tikslesnę informaciją, taip pat nebrangiai užsisakyti kondicionieriaus montavimą galite paskambinę telefono numeriu +37061313730 arba susisiekti su mumis kitu jums prieinamu būdu. Mūsų specialistai, remdamiesi savo patirtimi, padės jums apsispręsti dėl klimato įrangos pasirinkimo, sumontuos ją, suderins ir suteiks garantiją atliktiems darbams.

Taip pat galite kreiptis į mus dėl kondicionierių techninės priežiūros, neplaninio remonto, netikslumų diagnostikos ir dėl kitų problemų su klimato įranga sprendimo.

Dirbame visoje Lietuvoje.

Preliminarios kainos:

  1. Oro kondicionierių montavimas: vamzdžių atvedimas, pastatymas, sujungimas, paleidimas.

Kaina nuo 250 €

2. Šilumos siurblių montavimas, oras/vanduo: montavimas santechnikos dalies, pajungimas prie šildymo sistemos, lauko bloko sujungimas, sistemos užpildymas, derinimas.

Kaina nuo 500 € (kaina nurodyta be serviso paleidimo, derinimo darbų)

*Nurodytos kainos yra preliminarios dėl tikslesnės informacijos kreiptis nurodytais kontaktais*

Užsakyti įrangą ir įrangos montavimą galima šiuo telefonu:  +37061313730